.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Bulvár

Další nevydařený školní ples - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7715":
VioletaK
Hráči školy jsou na takové úrovni, že by ji jim měl býti zakázán i vstup do ubohých hostinců. Vedení projevilo opět jen dobrou vůli a nejzkušenější hráč sám (T.O.)nabídl pomocnou ruku v zaškolení, neboť si vážíme každé aktivní školy a měli jsme i nadále zájem o spolupráci. Škola se k pomocnému kroku sama otočila zády, hrubě napadala vedení i ministerstvo jako nejvyšší kouzelnický orgán a projevovala se jen formou nevděčnosti a vulgarity. Tudíž je myslím pohled nynějšího vedení na závěr celé akce zcela pochopitelný. Nehledě na fakt, že si je MK zcela naprosto vědomé, jaká je důležitost kouzelnických škol, nicméně takové, kteří krom hrubiánů s IQ 10 jinak nemají co nabídnout, jsou opravdu zbytečnou přítěží.
____________________________
Violeta Kingsley
Drusilla.Barday
A proto došlo ke školení, které ovšem Hogwardští odmítli. Myslím si, že zrovna škola Theres Phoenix nemá potřebu být pod MK, ale fakt, že s ní "protestativně" odchází další školy je jen a jen provokace, která je MK nakonec stejně jedno. Oni se tak připravují o chod a průběh hry jako takové. ;)
____________________________
Drusilla Barday
Atreimus.Gardere
Školy jsou především zdrojem nových hráčů v RPG, pokud Mk nemá zájem spolupracovat se školami, můžeme se brzy se hrou jako takovou rozloučit. A nehledě na to... co je to kouzelnický svět bez Bradavic, Kruvalu, či dokonce Krásnohůlek?

 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!