.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Bulvár

Hosté 17.7.

Týden uběhl od tragické události, která se stala v hostinci města Bedford Falls. Týden, během kterého jsme nevěděli nic o zbývajících hostech podniku a tak zde vznikaly pochybnosti, jsou-li stále mezi námi, či zda se neukrývají před spravedlností. Kolem této sešlosti je stále spousta otázek a nejasností, které pro Vás brzy zodpovíme.

 Denní Věštec pro Vás čtenáře vyzpovídal pětici hostů sešlosti z osudného dne 17.7. Hosté reagovali na tyto otázky:

1) Měl/a jste jistá očekávání od sešlosti, které jste se účastnil/a?

2) Splnila sešlost Vaše očekávání?

3) Jak jste se postavil/a k situaci, která v hostinci nastala?

4) Utrpěl/a jste újmu na těle, či duchu?

5) Domníváte se, že by jste za svou újmu měl/a dostat finanční, či jiné odškodnění?

 

 

1) Ne vůbec žádná. Byla jsem pozvaná jako další velká tlupa lidí a já se uráčila přijít. Bohužel touto dobou není moc akcí, takže je samozřejmé, že člověk vyrazil rád, aby snad s trochou štěstí potkal staré známé.
2) Dá se říct, že i ano. Chtěla jsem potkat lidi, které jsem již delší dobu neviděla a to se povedlo. I když pravdou je, že jich mohlo přijít více. 
3) Hmm, k jaké situaci myslíte? Pokud mluvíte o svatbě těch dvou pánů tak to mě velice potěšilo, i když jak se zdálo hodně lidí z toho bylo zaskočeno. Pokud o té pozdější, když Hostinec poctil svou návštěvou jeden ze stoupenců Temného pána, to byla poněkud prekernější situace. Jako více lidí jsem se i já snažila neschytat jeden ze zelených paprsků a jak se zdá úspěšně. Ovšem asi jsem se mohla přičinit více v boji, po té by nezemřel jeden skvělý kouzelník. 
4) Na těle rozhodně ne, nebo si toho nejsem vědoma. Na duchu? To už možná ano jako všichni přítomní
5) Rozhodně ano, obzvláště to finanční, i když ani odškodněním ve formě whisky bych nepohrdla. 
P.S. Prosím všechny čtenáře, jenž si toto přečtou ať neberou odpověď na otázku číslo pěk nijak vážně. Děkuji za pochopení :)

Molly Malfoy
Ako som tam išla tak som nemala žiadne očakávania. Bola som mierne zaskočená ako som videla ten obrad ale samozrejme milo zaskočená, no po obrade hneď ako si povedali áno som hneď išla preč a vrátila som sa tam len na skok lebo som niekoho hľadala a videla že sa tam niečo stalo no čo sa konkrétnejšie stalo som sa dozvedela až novín.Musí to byť strašné a ani si to neviem predstaviť stratiť v taký deň životného partnera. Aj keď som nepoznala Atreimusa Gardéreho bližšie, poznala som ho len ako môjho zamestnávateľa tak je mi to ľúto čo sa tam stalo a želám najbližším úprimnú sústrasť.

Melanie Bryanovska
1)   1) Že přijde víc lidí a budou se víc bavit.
2) Moc ne. I když rozmíška a následná bitka docela rozvířily vzduch.
3) S rozumem. Krýt se a chránit své známé. Po všem to zase opravit (hostinec).
4) Ne.
5) -

Legion

 

1) Očekávání jsem žádná neměla - snad jen, že se uvidím s těmi, které mám ráda.
2) Splnila. Ale jen ze začátku. Viděla jsem známé tváře a zúčastnila se krásného svatebního obřadu, ačkoli byl velice nečekaný a nejprve mne dost zaskočil. 
3) Jak už jsem napsala, když jsem zjistila, že jsem vlastně na svatbě, byla jsem zaskočená. Ale potom, když se celá situace zvrhla a vzduchem začali létat kletby, byla jsem naprosto v šoku a jen se snažila zorientovat, co že se to děje. Nijak jsem tedy nezasáhla, což byla asi chyba. Byla jsem z toho všeho velmi zmatená a v transu.
4) Ne, já na rozdíl od jiných neutrpěla.
5) Žádnou újmu jsem neutrpěla, takže určitě ne.

Alisha Snatcher


1) Ne, šel jsem tam nostalgicky s tím, že si popovídám se známými.

2) Ano

3) Jako "bývalý" bystrozor jsem

4) Ne, vše OK

5) Proč proboha?!Želbohu většina hostů neodpověděla, však tyto vyčerpávající odpovědi jsou dostačujícím úkazem toho, že jsou hosté víceméně v pořádku a nikomu dalšímu se nic nestalo. Tázaným ještě jednou děkuji za jejich čas a odpovědi.

Vaše Caitline

Poslední komentáře
26.07.2013 01:15:28: smiley${1} a bystrozoři zase nic?
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!