.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Bulvár

Hostinec v Haddonfieldu

Jak je vidno hospůdka Haddonfieldu žije. Schází se zde všelijaké živly. Od vlkodlaků po obyčejné kouzelníky a já mám vždy pocit, že všichni ti kouzelníci nejsou takový jak se představují v reálném životě. 
Třeba dneska večer (23. 09. 12) se v hospodě sešla různá sorta lidí. Okolo půlnoci zde zůstala jen Lucienn Lescöt Black, která jak to vypadá miluje velice alkoholické nápoje a opila se. Snad nešťastná láska? Nebo jen tak z hecu? Ovšem to nekončí! Kde jsou bystrozorové, když je potřeba?! Do místnosti vejde smrtijed a začne se vyptávat! Mám docela strach, protože jako novinářka mám docela zajímavou náturu. Zajímalo by mě kdy zase budou bystrozoři na nohách, když je teď opustil John Black. Je jich v kanceláři tolik a aktivní jsou jenom čtyři. Budu pro vás sledovat novinky každý den. 
Pan Scabior jak to vypadá se stýká s nebezpečnými živly ... Večer byl napadený smrtijedem, který je pravdu nebezpečný, kdybych je lépe znala. Vypadá to že pán Scabior se nám opravdu dal do křížku se smrtijedy. Pan Scabior byl opravdu velice surově smrtijedem napaden a bystrozoři jako vždy nikde. 
V pondělí (24. 09. 12) by měl proběhnout soud s jistou Sárou Swonnovou ... obviněna ze smrtijedství, ale dá se tomu věřit? Dávejte si pozor i na souseda nikdy nevíte, kdo je na straně zla.  

Vaše Pet Mulciberová
Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!