.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Bulvár

Hostinské drby z první ruky


To, že se v hostincích většinou probírají nepracovní věci, je velice známé. Jenže co když se stane, že náhodou takové mé novinářské ucho pár takových pikantních drbů zaslechne? Může z toho vzejít pouze článeček pro mé nenasytné čtenáře.

A něco podobného se mi i nedávno poštěstilo.


Nyní bych doporučila zbystřit hlavně dámám. Jak se zdá po našich hostincích se pohybuje nebývale oplzlý kouzelník. Žádá po slečnách sex a má tolik drzosti se jich přímo ptát. Musím uznat, že je to zajímavý nápad jak se uspokojit a nemuset za to nic platit. To je také hlavní věcí pán z to platit nechce ale ani on vám nezaplatí. Co mě e týče z takovéhoto návrhu bych nečekala, žádné pořádné hrátky. Pánovi jde jen o to mít "to" kam strčit. Rada pro onoho muže: Až vám dojdou ženy, zkuste třeba vydlabanou okurku ta vám nikdy neřekne ne.

  Z určitých zdrojů vím, že rád vysedává po barech a jen si popíjí pivo. Když jeho krev obsahuje dostatek alkoholu, jde si najít nějakou ze svých obětí. Samozřejmě daná slečna může odmítnout bez jakýchkoli sankcí, však občas se najde nějaká, která nabídce sexu neodolá. Dané slečny raději jmenovat nebudeme, i když jich není moc. Dovolila jsem si poslouchat dál rozhovor tamější skupinky, která se domnívá, že tímto oplzlíkem je John Black, kdysi znám jako vedoucí odboru pro uplatňování kouzelnických zákonů.

Pokud to je on, vysvětlovalo by to, proč za jeho vedení na odboru pracovalo tak málo žen

Pěkné čtení přeje Bast

Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!