.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Bulvár

Hostinské drby z první ruky II.

Je časté, že návštěvníci hostince drbou, koho jen mohou, občas to však je i politika, která se musí otřít o ústa mnohých z návštěvníků. Je to sice už nějaký ten pátek ale stále se tu najdou tací, jenž nadávají na muže se jménem Tiberius Ogden. Není divu, dost kouzelníkům tento muž zamával se životy.

Dále se o něm vedl zajímavý rozhovor, jak je na tom se ženami. Údajně lamačkou jeho srdce byla všemi známá Narcisa Walker bývalá manželka pana Albuse Severuse Prince Lloyda. Proč bývalá? Jak se povídá, tito dva se rozvedli a dále pan Lloyd uzavřel „manželský“ sňatek s Atreimusem Genderé. Zkoušela jsem trošičku pátrat a byli spolu zasnoubeni, jestli však proběhlo uzavření sňatku již nevím. Jak se zdá našel se někdo další, koho na panu Lloydovi nezaujalo jen jeho velice dlouhé jméno. Konečně je tu něco nového. A takovéto páry jsou ukázkou naší vyspělosti neb doufám, že se v našem světě nenajde nějaký barbar, který toto bude odsuzovat. Ukažme svou velikost a povznesme se nad to. Myslet si můžeme co chceme, však proč to i ventilovat ven.

Pánům to velice přeji, pokud je to pravda a paní Walker upřímně lituji, neb být ženou, které zakrývá manželovu pravou orientaci, asi nebude povzbudivé.

Pěkné počtení přeje Bast 

Poslední komentáře
28.11.2012 18:27:58: Omlouváme se za chybu, to se občas stává.. Bude napraveno. ;)
28.11.2012 00:00:47: aspoň mi prosím neprzněte jméno při tom sbírání drbů ano ..... pro příště s pozdravem Narcissa Wal...
27.11.2012 21:21:59: a není důvod k lítosti pan Lloyd mi rozhodně nic neskrýval smiley${1}
27.11.2012 21:19:49: aspoň mi prosím neprzněte jméno při tom sbírání drbů ano ..... pro příště s pozdravem Narcissa Wal...
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!