.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Bulvár

Moderní květinový vzor

Bylo to před dvěma roky, když slečna Kingsley poprvé provonila ministerské átrium silným odérem růžového parfému.. Jako by to bylo dnes, když její chůze byla doprovázena klapotem lodiček a jemně vlajícím KVĚTINOVÝM hábitem, kabelku ležérně přes rameno.

Právě květinový vzor se stal velmi žádaný a nejen u žen.

Jak už bylo zmíněno, tuto módu začala současná 1. náměstkyně ministryně Violeta Kingsley, jenž si svůj květinový oděv obléká celkem často - nejčastěji však na zasedání Starostolce, kde je po jejím příchodu vždy téměř nedýchatelno a to díky jejímu  a zdůrazňuji OPRAVDU silnému parfému. Buďto se tento vzor stává opravdu moderní a nebo jen momentální správce Azkabanské věznice Pablo de la Vega šáhnul do ženského šatníku. Po vyžádání slečny Kingsley, aby se právě on dostavil do její kanceláře přišel právě v květinovém oděvu. Je to od něj provokativní gesto a nebo se opravdu chystá zavést novou módu? Posuďte sami, každopádně pokud i vy se rozhodnete jít s dobou nepochybuji o tom, že po Vás slečna "dokonalá" bude házet probodující pohled. (Originalita prostě.. )

Poslední komentáře
29.11.2012 00:56:29: vyborne DV aspon to tu žije ale mal som na mysli sako z takejto latky nie niejake farebne papgajovin...
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!