.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Bulvár

Návraty ze záhrobí

Jak děsivě to zní, viďte. Ovšem mezi kouzelníky dnešní doby je to celkem populární. Známou hvězdou návratů ze záhrobí je již zde zmiňovaná Narcissa Walker, údajná sestra známého černokněžníka Daniela Williamsona, jež se stará o jeho dvě děti, nehledě na to, že živoucí existenci těchto dvou bezbranných dětiček celou dobu zatajovala před jejich biologickou matkou - Lucienn Lescöt Black a po její utajené svatbě i Potter. Mimochodem když už jsme u utajených svateb,14.6. si své utajené ano řekli Narcissa Walker s A.S. Prince-Lloydem. Svatba proběhla tradičním způsobem a u romantického skalního útesu. Hosté byli: Narcissy Beatrice Blacková, Todd Black s jeho chotí Dianou,dokonce i sám Alchbret Rown.
Ale vraťme se k tématu, k dalším kteří zneužili důvěry a lásky ostatních, kteří jim svou "smrtí" zlámali srdce a nyní se mezi námi pohybují s tváří plnou pohrdání svátosti života...A mezi ně patří tito tři lidé. Bora Rodriguez, která měla zemřít ve věži městečka Haddonfield a později byla několikrát viděna v sousedním Bedford Falls. Další nemrtvou je Jolana Shakespeare, která měla zemřít při porodu spolu se svým dítětem a nyní veřejně vystupuje jako stvořitelka Magic London, spolu se svým chotěm Nero Slayerem... Jejich pomníky a hrob můžete nalézt u hřbitovu v Haddonfieldu. Opravdu nezbývá než nad tímto kroutit hlavou a těm, kteří pro jejich odchod truchlili a trápili se dlouhý čas, přeji upřímnou soustrast pro jejich duši.

 Padmé
Poslední komentáře
14.08.2011 19:47:19: Měla zůstat tam odkud přišlasmiley${1}
15.07.2011 18:37:31: ...
15.07.2011 17:02:14: Ano, pane Wolfe, je to i pro nás překvapující, ale Jolana Shakespeare je naší novou náměstkyní. ;)...
15.07.2011 14:36:02: Jolana žije???smiley${1}
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!