.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Bulvár

Nový člen rodiny?

Melanie Malus jedna z bývalých redaktorek Denního věštce, je záhada sama. Posledních pár dní nalézáme důkazy o tom, že tato žena se snaží dostat do kruhů výše postavených, jako je rodina Wolfů. Nebojí se sáhnout ani po riskantních věcech stylu, napadat studenty a lhát některým profesorům.

 Tito profesoři nevidí prohnanost této osoby  a rádi se zaplétají do sítí jejich lstí. Takto dopadl i profesor Palmer, jež si nechal nakvokat, že M. M. je příbuznou rodu Wolfů. ABSOLUTNĚ NENÍ! Mluvila jsem s rodinou Wolfů a opravdu tato žena do jejich rodu NEPATŘÍ. Možná si spletla jenom písmeno V. Asi myslela Volfi a ne Wolfi.
Ráda bych upozornila, pokud tuto ženu potkáte, raději jí neříkejte svoje jméno nebo příště se bude snažit napasovat do vaší rodiny! Ráda bych upozornila, že tato „osoba" nemá problémy jenom s rodinou Wolfů. Nýbrž s většinou kouzelníků! Ze starého ministerstva, ale i s návštěvníky Haddonfieldu. Myslím, že více o této „ženě" říkat nemusím umíte si to představit sami. Pokud ji potkáte, raději si vymyslete jiné jméno.
 S láskou Emma Devera Blognes
Poslední komentáře
26.11.2013 21:53:06: neviem, co by si robila ty na mojom mieste, asi to iste smiley${1} tak no.
25.11.2013 21:54:25: smiley${1} je to jenom hrasmiley${1}
23.11.2013 09:53:42: Kebyze anonymny redaktor prisiel hrat...A nestiahol to absolutne mimoherne tak by som nepovedala nic...
19.11.2013 12:34:45: smiley Myslím, že 'anonym' nemá za povinnost se někomu hlásit. Od toho je to anonymní redaktor ne? ...
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!