.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Bulvár

Ples EF, aneb MY TO MÁME POD KONTROLOU - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5730":
Scarlet.de.Lamorans
Začínám mít vážné podezření,že Denní věštec se dostává pod úroveň bulváru,což tedy není nic neobvyklého,ale myslela sem,že má na víc.Chci čtenáře ujistit,že opět přiznávám,že každého šprochu pravdy trochu,jinak 3 hodiny u mého jsou opravdu přehnané..Pokud je MK pozorné,nemůže si nevšimnout toho,že Ecole má ochranná kouzla,která studenty brání před napadením školy,chci tedy znovu čtenáře ujistit,že studenti byli v naprostém bezpečí a v případě,že by došlo k napadení budou okamžitě evakuováni do bezpečných míst a škola by byla zajištěna.O bezpečnosti školy nemůžeme pochybovat,ale jak ste se sami dozvěděli,Ministerstvo bylo šlechetné a zasáhlo v pravý okamžik,dovoluju si tím říct,že spíše vzbuzovalo paniku,neboť sál byl plný studentů a místo klidného prostředí plesu zaměstnanci vytvářeli štvanici.Pan Severus Prince Lloyd nebyl povinnen se plesu účastnit,byla to jeho vlastní iniciativa a nemohu říct,že by studenti nadávali,někteří členi MK jsou proti němu zvláště zaujatí...Podle mě MK pojalo ples jako bezdůvodné slovní napadání...došlo dokonce i na tasení hůlek...proto si prosím promyslete,na čí straně je chyba..Škola bude prověřena žádnou inspekcí a potom klidně sama sepíši článek do novin.Inu..uvidíme kdo se bude smát poslední..
____________________________
Scarlet De Lamorans
Drusilla.Barday
Opravdu nevím kdo tu začal štvanici. :D Berme to jako věc názoru, ovšem to, že je škola zabezpečená Vás neomlouvá z nepřítomnosti na plesu... A nejsem si úplně jista, kdo by studenty evakuoval (když tam byli sotva dva profesoři). smiley
____________________________
Drusilla Barday
tiberiusogden
Odmítám tvrzení, ale zásadně odmítám, že by MK šířilo špatnou náladu. To, co se tam dělo, vyvolala přímá provokace, buzerace, peskování a rýpání ze strany pana Lloyda a jeho chování. To je třeba říci si otevřeně. A nesvádějte pane Lloyde vaši absolutní neschopnost a nekompetentnost na špičkové zaměstnance Ministerstva kouzel. To si zase vyprošuji já.
Drusilla.Barday
Pane Lloyde, nevím kdo jen tak přišel k panu Blackovi a začal do něj rýpat. Neponižujte se a vraťte se zpětam, kde Vás ještě žerou... smiley
____________________________
Drusilla Barday
Albus Severus (Ravenclaw) Prince-Lloyd
odmítám tvrzení, že bych šířil špatnou náladu. To, co se tam dělo, vyvolala přímá provokace, buzerace, peskování a rýpání osob z Ministerstva a jejich chování.
Thomas.McBain
Je to len na škodu EF že sa skoro ani nezúčastili... alebo to čo sa dialo po 23:00 stálo za zúčastnenie

 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!