.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Bulvár

Ples na počest dostavby školy!

Dne 18.9. proběhl ve večerních hodinách na nové škole http://eu-hogwarts.webnode.cz/

Eu – Hogwarts

ples k příležitosti jejího dokončení

Se zvědavostí jsem se tam vypravila a po předchozích propadácích jsem očekávala nemlich to samé, ale ejhle ředitel Atreimus Gardére překvapil nejen zábavným programem jako byla tombola či taneční soutež s balonky ale i vysokou účastí kouzelnické veřejnosti !

Dostavili se nejen zástupci Ministerstva kouzel jako je pan ministr Alchbret Rown jeho věrná náměstkyně Lucienn L.B., ale i studenti a profesoři školy a mám takový dojem že mé oko zahlédlo i zástupce z řad stoupenců Pána Zla. Z vedení MK a společnosti jako takové jsme posrádali pana Lloyda, který se nedostavil na žádný z konajících se plesů, což nás uviduje i zaráží. 

Řádově jsem napočítala snad kolem 20 lidí ne-li více !

Z počátku zábava sice mírně vázla a nebýt prohýbajících se stolů pod občerstvením a nápoji možná by z rozjezdu uvázla docela ale nakonec přeci jen zajištěný program náladu a zábavu pozvedl a večer se vydařil …. Co na závěr ? Jen to že z pana ředitele by si měli vzít příklad i zástupci ostatních škol a institucí ….více takových akcí prosím více života nejen na MK ale i na školách a všude kde to jen půjde. :)

Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!