.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Bulvár

Snapeův tajný vztah

Napsal/a - Bast
Už delší dobu se diskutuje, jestli by něco takového mohlo být vůbec možné. Profesor Snape, vždy znám jako bručoun rozdávající trestné body kvůli maličkostem. V žádném případě by nikoho nenapadlo, že by nějaká bytost navíc ženského pohlaví dokázala omámit jeho ledově chladné srdce. A nyní naše noviny odhalili, že právě to se nejspíše stalo. 
Studenti dosvědčili, že tento školní rok, který započal teprve před nedávnem, pan Snape již není jako dřív. Úsměv na jeho tváři se stal pravidelností a studenti se přestávali obávat nečekaných trestů.
Jenže, která je ta, jenž zahřála srdce profesora Snapea? Studenti se domnívají, že by mohlo jít o jednu z jeho bývalých studentek a dle popisu by se mohlo i jednat o slečnu Grangerovou. Po ukázání fotky dotyčné studentům bylo jednohlasně odsouhlaseno, že je to ta tajemná, jenž se dost často pohybuje po chodbách hradu a na pozemcích Bradavic. A ještě častěji než sama je viděna hádejte s kým? 

Ale je skutečně možné, že by tito dva skutečně mohli tvořit pár? Na to jsme se zeptali Minervy McGonagallové. 

Paní McGonagall můžete nám říct něco víc o vztahu profesora Snapea a slečny Grangerové? Co mezi nimi je? 

Víte, i když jsem ředitelkou Bradavic, ale na nahlížení do soukromého života profesorů skutečně nemám, i když právě u Severuse by to od věci nebylo. Bylo by dost věcí, za které by měl dostat za uši. Ale co se milostného vztahu Severuse týče, nic moc vám o něm neřeknu. Jestliže by ale bylo pravdou to, co říkáte, mile ráda ho v tom podpořím. 

Takže pokud by opravdu mezi nimi něco bylo, podporu od ředitelky Bradavic rozhodně mají. Ono přeci není nic špatného na vztahu kde je jeden o několik let starší. Avšak i tak mi to nedalo a zašla jsem za profesorem Snapem osobně abych se jej na to zeptala přímo. 

Pane profesore, vedou se o vás klebety, že prý máte řekněme milostný poměr se slečnou Grangerovou? Vyvrátil nebo potvrdil byste tuto informaci našim novinám prosím? 

Milá slečno, i kdybych něco jako milostný poměr se slečnou Grangerovou měl, vám by do toho vůbec nic nebylo. Byl bych velice potěšen, kdybyste se otočila a vy i vaše blištivé botky vykráčeli z mého kabinetu, jak nejrychleji dovedou.

To je jediné co jsem z profesora byla schopná dostat. I přes dlouhé škemrání u jeho dveří aby mi ještě na něco odpověděl, bylo zcela marné. Pokaždé mě pouze odbil nějakou štiplavou poznámkou. Avšak při mém neúspěšném snažení a jeho pokusů konečně mě vyhnat nikdy nepadlo ani slovíčko toho, že by jeho vztah nějak popřel. Takže jsou tedy povídačky o něm a slečně Hermioně pravdivé? To si už můžete domyslet sami. 
Pěkné počtení přeje Bast
Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!