.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Bulvár

Srdcervoucí dopis od slečny Jonnas.

Je členkou Starostolce, na svůj post přišla těsně před odchodem pana Rowna... Slečnu Amy Jonnas zná většina lidí spíše z Hostince v Haddonfieldu.
Její post, což je vedoucí odboru pro dohled nad kouzelnými tvory jí doporučila Drusilla Barday Rown, jenž si mýlně myslila, že slečna pracuje jako ošetřovatelka draků v Haddonfieldské ohradě. Tato dáma je vzhledově i povahou velmi podobná paní Hakky Rown (smrtijedka, manželka pana Rowna). My však podrobnosti jejího rodu neznáme.. Ovšem toto "křehké" stvoření je prozatím svobodné a jako každá žena touží po mužské společnosti, avšak každá má na to své triky a kouzla. Slečna Jonnas zvolila trik velmi nezvyký, avšak tuctový a kýčovitý. Poslala nejméně třem mužům (z toho údajně: Scabior Snatcher a Dragotin Karakarov) milostný dopis. Aby jste se i vy pobavili tímto dopisem, kde slačna svého vysněného oslovuje "Můj princi", lže a pak říká pravdu, jsme se rozhodli ho celý zveřejnit v našich novinách. Přejeme pěknou zábavu... ;)

Můj princi.  Nudím se tak ti píšu. Lžu. Píšu ti, protože tě miluju. Ale to mi nevěříš.Já vlastně sobě taky ne, no možná trošku. Nevím co jsi udělal, že jsem se do tebe zamilovala. Když jsme u toho to se zatím nikomu povedlo... To lžu povedlo, ale byla jsem zamilovaná tak na dva dny. Píšu zde samé hlouposti vid lásko, který tě snad ani nezajímají.Ani nevím jestli to tento dopis dám. Podle nálady víš. Použiju časté fráze.Jak se máš lásko? Já nic moc víš stala se mi jedna věc a nevím jak z ní ven zamilovala jsem se do jedné osoby... Co je hrobník a zakopává lidi. A je moc krásný a vůbec. Miluji ho a chtěla bych ho víc poznat... Prosím tě napiš mi co ne jdřív lépe řečeno až ti tento dopis dojde. Teda až ho najdeš. Nebo vlastně až tě princi pustí ta zrzka... Těším se na tebe brzy lásko až společně oslavíme tvůj návrat. Napiš mi... A sejdeme se pod javorem u hostince... Jenom tvoje Amy
Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!