.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Krimi

Kouzelnická sešlost

Doba temna nastala !!!

 

Začalo to tak krásně. Všichni se bavili a pili a proč taky ne, že? Mělo jít kouzelnickou sešlost pořádanou Denním Věštcem ve spolupráci se správkyní Haddonfieldu a to právě v mrazivém Bedford Falls. A jako další velkou třešničkou na dortu byla zcela nečekaná svatba pana  Atreimuse Gardére a pana Albuse Severuse Prince-Lloyda, jenž nečekaně pro všechny požádali bývalou ministryni kouzel, současnou správkyni a starostku Haddonfieldu, *Lucienn Lescöt Black, aby je na místě oddala. 

Hned po obřadu jeden z novomanželů máchl hůlkou a pohostil občerstvením všechny přítomné. Nikdo v této chvíli ani netušil co má přijít a bohužel nám všem změnit život. Všichni se chtěli jen bavit, tančit a popíjet nač se strachovat? Měli jsme! Na nebi se začaly objevovat první hvězdy, když v tom se ve dveřích zjevil černý dým, z nějž se vynořil smrtijed, na něhož padlo oslovení "Black". (V článku dále pouze Black). Přítomní mu zprvu příliš pozornosti nevěnovali až na pana Lloyda, jenž automaticky vycítil nebezpečí. Nejprve se jednalo spíše jen o pár vyměněných sarkastických vět, ale po krátké chvíli započal skutečný boj. Ze strany Blacka začaly létat smrtící kletby, novomanželé se snažili vyhýbat jak jen mohli a útočili zbytkem povolených kleteb.

 Nejít zde o život, byl by to zcela fantastický souboj skvěle v boji zběhlých kouzelníků. Nakonec se souboj zúžil na Blacka a Lloyda, jenž předvedli ten nejrafinovanější kouzelnický souboj. Možná bych ještě mohla dodat, že se konal ve vzduchu v podobě tmavého a světlého kouře.

A nyní mí milí čtenáři Vám budu vyprávět o něčem, čeho jsem byla až moc blízko svědkem. Black se snesl k zemi a zajal pana Gardére, na kterém již byla znát únava, které Black jen podle využil. Nejdříve Gardéreho použil jako živý štít a poté se s ním opět v podobě černého dýmu vznesl na oblohu. To co následovalo poté, nikdo z nás přítomných nečekal. 

Lloyd se okamžitě snažil získat svého milého chotě zpět, ale marně. Atreimus Gardére byl zabit v podvečer své svatby jedním ze stoupenců Temného pána. To jak vlastně umřel nám asi nikdy známé nebude, neb jeho bezvládné tělo bylo hanebně odhozeno do sutin hostince, ve kterém se slavnost konala. O zbývajících hostech nemáme zatím žádné informace...

Skonal jeden z velkých kouzelníků, bývalý Ministr kouzel, profesor a hlavně skvělý přítel. Tímto chci také vyjádřit upřímnou soustrast všem jenž ho znali. Truchleme nad jeho památkou se ctí jakou si zaslouží!

To je asi vše co jsem Vám mohla říct mí drazí čtenáři. Nyní musíme být všichni silní neb černočerná tma pohltila zbytky světla, jenž nám tu zůstaly. Ale nezapomeňte, že i tu nejčernější tmu může porazit jediný paprsek světla. Paprsek světla zvaný naděje.

Molly Malfoy

Atreimus Gardére a Albus Severus Prince-Lloyd


*Následujte >ZDE<

Poslední komentáře
27.07.2013 19:02:13: smiley${1} gayská svatba skrytá za sešlost?
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!