.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Krimi

Smrtijedi a jejich útoky

Napsala: Tea Marion Petters
Podle posledních zdrojů a že jich mám hodně, byl poslední útok  spáchán na hřbitově v Rowenině rokli při pohřbu Hakky Lenore Rown. (Budiž ji země lehká.) Nevím kolik mohlo být přítomných smrtijedů, ale hřbitov vypadá opravdu jako po výbuchu bomby.  
Opravdu se smrtijed zajímali o tělo paní Hakky Lenore Rown? Nebo jim šlo o něco jiného? Proč se na pohřbu objevily osoby, které Hakky Lenore Rown vůbec neznaly? A jak je možné, že tak krátce po smrti se zase žení Alchbert Rown s jinou ženou? 
Gratuluji ke svatbě, ale opravdu paní  Drusillu Barday lituji. Omrzí Rowna jako ženy před ním? Scarlet byla vyhlášena za hledanou osobu. Proč? Protože si to pán Rown přál? 
Podle mých dostupných  zdrojů jednu ženu hnusně odvrhnul i s dětmi a druhá zemřela. Ptám se tedy. Jsou ženy pro pana Rowna jen hračky nebo k nim opravdu něco cítí? 
Beru to s nadhledem, třeba budou mít úžasné manželství. Vychovají plno dětiček a otec je bude mít rád. A nebo Barday dopadne jako ostatní ženy v okolí Rowna. 
Smrtijedi se zatím skrývají a nebyl podniknut žádný další úder. Stalo se na hřbitově ještě něco jiného? Nezdála se vám akce na hřbitově trochu přehnaná? Proč chránit tělo mrtvé osoby, která je určitě už ráda že opustila ono tělo a může být někde v jiném světě. 
Když budete sledovat rubriku Bystrozoři, smrtijedi dozvíte se mnoho nového z obou dvou stran. 
Poslední komentáře
12.08.2012 15:08:36: Na to myslím může odpovědět každá žena, minimálně vyzrálý člověk. Někdo má prostě srdce z kamene, je...
10.08.2012 00:20:50: Myslím že na toto by vedel odpovedať len Alchbret a nikdo iný.
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!