.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Ministerstvo Kouzel

EU-rpg?

Nevím jak začít, ale.. Před několika lety jsme měli skvěle vybudovaný příběh, od začátku po konec. Moc dobře jsme věděli, jak to dopadne po skončení éry HP a to sice, že zájem o RPG s touto tématikou bude upadat. Víme také, jak to dopadlo, když příběh pokračoval a smrtijedi převzali kontrolu nad MK, které pro nás všechny něco znamenalo. Hra pro některé skončila, někteří se ji snažili udržet jak jen to šlo a vznikla tady další alternativa Ministerstva Kouzel. Tato slova píši, jakožto ministryně kouzel posledního ministerstva, které v mých očích mělo váhu. Toto ministerstvo jsem však opustila z vlastní iniciativy, neb to dle mého úsudku nemělo cenu. Abych celou hru a děj táhla sama s pár lidmi, kteří pomáhali jak mohli, ale ostatní jednoduše neměli zájem o to se zapojit.
Ale teď? Z nějakého důvodu vzniklo další ministerstvo, které nese předponu EU a patří ke škole a celému "EU-společenství" ptám se z jakého důvodu?
Tento svět stojí na střípcích toho, co kdysi bývalo RPG s tématikou Harryho Pottera. Zcela nově vybudované stránky a úplně zbytečně, neb zejí prázdnotou... A z jakého důvodu se k tomuto celému vyjadřuji, když jsem ministerstvo opustila? Ano, všichni dospíváme a mění se nám priority, ale tento svět je jednoduše něco, co vás jednou pohltí a už nepustí. Strávila jsem při hraní RPG dost času a byl to příjemně prožitý čas. Našla jsem si díky tomu přátele s nimiž jsem v kontaktu i teď. A tehdy to bylo něco zcela jiného.
Proč nechodí profesoři do hostinců? Proč nekomunikují s ostatními ve hře? Co je to potom za hru? Miliarda vytvořených chatů, miliarda vytvořených stránek a nikde nikdo... Všichni jsou roztroušení, nikdy se nesejdou profesoři a obyčejní kouzelníci. Proč? To netuším, není podle mého problém zaskočit i jinam "mezi lidi". 
Když už nic, zkuste se nad tím aspoň chvíli zamyslet...
Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!