.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Ministerstvo Kouzel

Konečně spojení MK!

Donedávna jsme chodili na dvě MK -  slečny Kingsley nebo pod vedením paní Narcissy Walker Black (teď již Scarlet de Lamorans). Ministerstvo první mělo více hráčů, za to mk slečny de Lamorans bylo plné institucí a aktivních škol. O spojení těchto vzájemně nenáviděných se ministerstev usilovala slečna Kingsley. Nakonec se uspělo a přispělo to tak k dalšímu vývoji hry (za což samozřejmě děkujem) . Ministerstva se spojila a vytvořila tak opět slavný celek, který se nemusí zbytečně dělit. Vzhledem k anketám, které byly k poskytnutí zde v redakci, ale většina kouzelníků ministerstvu slečny de Lamorans důvěřovalo, udělali správné rozhodnutí? Sama slečna Kingsley, které se o spojení ministerstev již také pokoušela k tomu řekla: 

"Je to samozřejmě velká úleva, nejen pro všechny kouzelníky, ale i ministerstvo samotné. Chodby se rázem zaplní, do vedení nastoupí diplomatické hlavy s úrovní a navrátíme tak znovu ministerstvu postrádanou kvalitu."

Udivilo mne, že spojení ministerstev nebylo nikde oznámeno, a tak i většinu z Vás informuji jako první. Ti, co hlasovali v anketě proti spojení, nechť svůj názor vyjádří v diskuzy, která bude jako vždy otevřená a plně tak budete mít možnost prodiskutovat svůj názor i se samotnými hlavami ministerstva. Já jsem za toto rozhodnutí určitě ráda a budu s radostí navštěvovat (od dneška snad aktivní) ministerstvo.

Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!