.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Ministerstvo Kouzel

Ministerstvo dělá pořádky, aneb když se práce nedaří

Napsal/a- Phoenix
 
Nejsem asi jediná co si všimla nenadálých změn našeho schopného vedení, v období dvou měsíců.
Samozřejmě tím mám na mysli nový post pana kancléře a další změny s ním souvisejícím.
 
Při prvním pohledu na ministerstvo kouzel, je zřejmé, že ne vždy všechny změny vedou k lepšímu.
 
Názorným příkladem je vytvoření nového postu Kancléře. Na co? Pro větší chaos? Nebo snad aby vedení z té trošky práce udělalo ještě méně práce? Nu ale budiž, kdyby jmenovaly schopného člověka, nebyl by tento post až natolik marný. Ovšem zde je další kámen úrazu. Kde probůh pana M. A. Greena vzaly? Neslyšela jsem, že by tento muž byl natolik schopný, aby si zasloužil takto váženou pozice. Upřímně našlo by se i nemálo schopnější lidí než je pan Green. No ale třeba nás pan kancléř ještě příjemně překvapí.
 
Co ovšem můj mozek nebere je vytvoření kanceláří v patře pana kancléře. Jestli je účelem tohoto patra zmást návštěvníky, odvedly tuto práci na výbornou. Ale musím upozornit, že dřívější rozdělení bylo zcela přehledné, tak nevím, co bylo touto stěhovací akcí zamýšleno.
 
Tak teď snad můžeme doufat, že se již další změny ministerstva kouzel zdaří.
 
A perlička na závěr. Slečna Violeta Kingsley nedávno navštívila pana náměstka s prosbou o post na její úrovni. Proto nemůžu nechat pusu zavřenou a musím, podotknou, že nejen paní Violeta je kouzelníkem s mnoha schopnostmi. Což mi vnuklo další myšlenku a to tu, že více jak polovina zaměstnanců pracuje, pod svou úroveň. Chudáci. A o to smutnější další fakt, někteří pracují i na výších postech, než na co mají. Kdoví třeba se i tato stránka ministerstva změní.
 
S přáním úspěšného pracovního dne vaše Phoenix.
 
 
 
Poslední komentáře
25.07.2012 17:00:44: Jsem kokot a za to... se omlouvám smiley${1}
16.04.2012 20:59:57: Upřímně řečeno s tímto článkem souhlasím! Sám jsem, ač jsem člen vedení MK nebyl přizván ani nebyl v...
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!