.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Ministerstvo Kouzel

MK snad již aktivní?

Po těžkých týdnem, kdy z MK neodcházeli jen hráči se strává opět aktivním.

Zaznamenali jsme během minulého týdne již několik změn jak ve vedení, tak i na drobnějších postech. Byla zrušena funkce 3. náměstka, který zastával Atremius Gardére (mimochodem novopečený manžel :P ), který se teď nachází na vedoucím postu odboru spolupráce. A konečně opět můžeme uvítat naší krásnou a aktivní Violetu Kingsley a to jako poradkyni ministra a ve funkci 2. náměstkyně. I na odborech se děly vetší změny ve vedoucích postech. Na odboru pro dohled nad kouzelnými tvory je nová osbonost Amy Jonnas. Novou vedoucí odboru záhad se stala známá hráčka Alices Ciel Reight. A Molly Malfoy je nová vedoucí odboru pUKZ. Pan ministr Rown také došel k založení sekretariátu MK, který opět jako v předešlém je ve vedení Narcissa Walker Black. 

Kvůli neaktivitě, odcházení hráčů, které vládly na MK v předešlém týdnu se rozhodl pan ministr svolat na středu a to 24. října 2012 od 19:00 schůzy Starostolce, který by měl přijít s novými návrhy na zlepšení stavu na MK.

Mimo MK schůze se také bude konat v hostinci U Prasečí hlavy, kde bude mít přístup veřejnost. Vést ho bude u všech oblíbená Lucienn L.B.

My doufáme v další kladné změny a hlavně v aktivitu na MK!
Poslední komentáře
22.10.2012 23:33:40: Evidentně? :)
21.10.2012 23:36:27: "...Atremius Gardére (mimochodem novopečený manžel :P )..." Že by mi něco uniklo? smiley${1}
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!