.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Ministerstvo Kouzel

Nová ministryně kouzel!

Dnes, 22. 10., dostal každý zamestnanec ministerstva mágie list, v ktorom bývalá námestníčka ministra mágie oznamuje, že nahradila bývalého ministra mágie, Albrechta Rowna, a tým sa stala ministerkou mágie (týmto článkom jej chcem pogratulovať k novému postu). V liste, ktorý sa rozposlal každému pracovníkovi ministerstva mágie, sa uvádza následovné.

Nová ministerka mágie, u každého obľúbená Lucienn Lescöt Black, vyzýva pracovníkov (a tým i bežných hráčov) aby boli aktívnejší a viac hrali na chatoch, ako sú hostince a iné chatové miesta na stránkach ako Rowenina Rokla a Godrikov Dol. Píše, že nech zabudneme na herné knihy, kde môžeme i roky čakať na jednu odpoveď, ktorá i tak nepríde a máme dávať prednosť spomínaním chatovým miestam. Osobne súhlasím s madame Black, keďže takéto hry našu postavu viac rozvinú a stretnete oveľa zaujímavejších ľudí, ako vášho nadriadeného (neurazte sa, prosím, myslené ako vtip). Ministerku tiež zaujalo, ako hrajú pracovníci MK v Blueboard knihách - pár krátkych riadkov o tom, že prídu do kancelárie a potom ešte kratšie riadky o tom, že idú preč. Ako píše, týmto spôsobom môžeme hru poslať ovoniavať fialky zospodu.

Dúfajme, že nástup novej ministerky zvýši aktivitu MK a hostince budú znova plné hráčov a, citujem jednu z našich redaktoriek, bude tu tak plno, že sa nemôžeme ani pohnúť bez toho, aby sme nenarazili do nejakého čarodejníka.

Týmto sa s vami lúčim,

Au Revoir!
Poslední komentáře
23.10.2012 16:52:11: Dodatok: Písal som, že pred mojim článkom, nie vašim.
23.10.2012 16:49:54: V tom prípade sa ospravedlňujem, nemal som o tom ani šajnu. Pardon, za moje oznámenie, mon ami. S...
22.10.2012 23:31:19: Ale no tak pánové! :)
22.10.2012 22:41:07: Vážený pane Smithe, nevím kde tam vidíte důkaz, že jste to psali dříve než naše skromná školní redak...
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!