.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Ministerstvo Kouzel

Scarlet de Lamorans na dně! - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4191":
Drusilla.Barday
Vůbec nemáte zač. :)) Děkujeme.
____________________________
Drusilla Barday
Scarlet.de.Lamorans
Mnohokrát děkuju za radu slečno Barday.Máte pravdu,vyznávat lásku bych měla přímo tomu člověku ;) tak krásný den vám přeji a hodně štěstí při psaní.
____________________________
Scarlet De Lamorans
Drusilla.Barday
Milá paní,

opravdu Vám nerada kazím proslovy, ale myslím, že bychom všichni byli rádi, kdyby jste příště využila našich služeb a to VZKAZNÍK PRO REDAKTORY. Také bych Vás požádala o to aby jste vyznávala lásku někde jinde... :) Děkuji, opravdu mnohokrát!
____________________________
Drusilla Barday
Dobrý den všem ve věštci.

Doufám,že všichni,kdo jste si tento článek přečetli,jste rozumní lidé a víte,že čtete bulvární článek.Samosebou na každém šprochu,pravdy trochu-jak se říká,takže i na tomhle článku můžete vytěžit pravdivé informace,to nepopírám.Mimochodem nestěžovala jsem si své kamarádce,ale své poloviční sestře,která má teď opravdu nespočetné množství problémů.Rudyho miluju nadevšechno na světě a má krásné dětství.Svým problémům jsem se čelem postavila,pokud o nás jeho otec nemá zájem,dokážu se o nás dva postarat sama.Strašně ráda bych viděla kohokoliv z vás na mém místě....jak by jste se asi cítili,když máte půlroční dítě,milujete jeho otce...(ano opravdu to veřejně přiznám-MILUJU HO) a on se od vás odvrátí...strašně bych chtěla vidět vaše reakce...Napsala bych vám víc...ale bohužel moje kouzelnická chůvička hlásí,že je můj synek již vzhůru.

S pozdravem Scarlet de Lamorans

 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!