.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Ministerstvo Kouzel

To co nevíte..

Vzhledem k situacím, kterými v předešlých dnech ministerstvo procházelo se událo hned několik zásadních věcí - a my se budeme snažit Vás s nimi alespoň seznámit. 

1. Schůze, kde Ogden prudil. 
Kdo nebyl - nevěří. Pan "veleuznávaný" alis Tiberius Ogden se účastnil schůze konané 7. 11. 2012. Kromě jeho se dostavilo dalších neuvěřitelných 15 hráčů, kteří měli zájem se schůze zúčastnit a podívat se jak to tam chodí. Místo toho aby pan Ogden byl nadšen (tak jak si vždycky přál) aktivitou hráčů, začal schůzy kazit, urážel, přerušoval proslovy a vyhazoval zaměstnance. Více tomu nepřidalo ani samoschválení zákonu pana Rowna ohledně kleteb, jenž se nepromíjí. 
-SCHŮZE BYLA PŘEDČASTNĚ UKONČENA- 

2. Vymazání obsahu MK
A opět se projevil pan Ogden v pravém světle, když smazal obsah ministerstva a nechal jen krátký vzkaz paní ministryni a Violetě Kingsley. Podle našich zdrojů měli právě tyto dvě slečny všechen obsah uložený a tak jaho "smazání" bylo jen zbytečné gesto, kde se pouze prokázala Ogdenova povaha.. 

3. MK přesunuto
8. 11. 2012 - konkrétně den po nepovedené schůzy jsme se oficiálně na informační tabuli dozvěděli přesunutí MK a to na web, kde dříve bylo ministerstvo (číslo 2 ;) ) slečny Scarlet de Lamorans. Obsah je zcela úplně stejný a tak MK doufá, že právě adresa stránek neodradí mnohé hráče od hry. 

4. Náhradní schůze
Náhradní schůze Starostolce za nepovedenou konanou 7. 11. 2012 se uskutečnila včera. Účast byla mnohem menší ovšem každý měl možnost přednést své návrhy a Starostolec je odhlasoval. Nálada byla poklidná a ne tak hektická. Působila tak i sama ministryně...

Doufáme, že soucítíte s vedením ministerstva a budete i přesto stát při něm. 

Helga 
Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!