.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Ministerstvo Kouzel

Vedení, vzor pro nás všechny!?

Napsal/a- Phoenix
Jak už jistě všichni víte, paní náměstkyně pobývá již pár dnů v nemocnici Sv. Munga. Návštěv má jako by na lůžku umíral sám Harry Potter, ale což hlavně že se hráčka baví.
Ovšem tento článek není o nemocích a úrazech paní náměstkyně ale o nevěřícném selhání našeho vedení MK.
 
Koho by jen napadlo, že vedení dělá chyby v základních pravidlech RPG? Nejspíše asi nikoho, vzhledem k chvástání pana ministra, jenž sám o sobě tvrdí jak je zkušeným a dobrým hráčem. Nyní si tedy přiblížíme zkušenou hru pana ministra, pana náměstka a paní náměstkyně.
 
Když už jsme tedy nakously pana ministra, budeme pokračovat jeho osobou. Pan ministr je kapitola sama o sobě, dokonalý, všeho schopný, jakoukoliv práci odvádí lépe než samotný vyučený kouzelník takový náš Gary Stu. Nebo máte z něj snad jiný pocit? Ovšem řešit toto pravidlo RPG by vyvolalo pouze dlouhé diskuze bez konce. Raději tedy přejděme k pravidlu RPG, které bylo viditelně porušeno. Jak již bylo zmíněno, paní náměstkyně stoná u Munga, kde jeden z personálu nebyla na paní náměstkyni nejmilejší, ovšem každý je jaký je. A tak pan ministr nelenil a vyslal svého fénixe s výhružným dopisem:
 
žádal bych Vás o ohledy!!!
Uvědomte si,že jednáte s velmi váženou osobou a ani tak nemáte právo někoho nutit do léčby, kterou odmítá.
Co více, jak již jsem informoval slečnu Gaunt, stav paní náměstkyně je poměrně komplexní a vyžaduje péči někoho, kdo její stav a konstituci zná do podrobna a ví, jak pracuje a proto na její léčbu je uvalen patřičný dohled někoho, kdo tyto znalosti má a staral se již o paní náměstkyni-já.
 
Tak mě tedy napadá otázka, jak se to pan ministr mohl dozvědět? Že by měl v nemocnici sojku zvonilku jako krkonošský Krakonoš?
Takže pro pana ministra menší lekce RPG: „Jako účastník RPG máte přístup ke všem informacím o ostatních postavách (z jejich profilů, z jejich roleplay). Všecko si to můžete přečíst a teda o tom víte VY. Vaše postava to však neví!“
 
Teď k našim náměstkům, myslím, že příspěvky budou mluvit za vše:
 
Lední medvěd - patron A.R.
*vpluje do místnosti v podobě mláďěte a zachumlá se do klubíčka u Cissin noh, aby zde nebyla sama a byla hlídaná*
Narcissa Walker Black reaguje:
* ze spánku tiše vzdychne cítí bezpečí *
Lední medvěd - patron A.R. reaguje:
*potichu občas zavrtí a zabručí*
Narcissa Walker Black reaguje:
* od medvíděte se jí rozlévá po těle teplo které tolik potřebuje a díky tomu spí klidně *
 
Patron jako mládě? To myslíte vážně, pane náměstku? Pokud se něco takového dočtete v knize HP, velice ráda bych si to přečetla také, nemluvě o tom že patron je krátkodobé kouzlo, které asi jen velice obtížně dokáže vydržet na jednom místě celý den, nu ale budiž.
A teď k vám paní náměstkyně, patron a zdroj tepla? To mluví za vše.
 
A pan ministr to vygradoval:
Žralok-patron A.S.Prince-Lloyd reaguje:
*jakoby se začal v jejim srdci rozpinat, rozleva sve teplo,pocit bezpeči...připraven s ni kdykoli zmizet,kdyby de zjevilo nebezpeči*
 
Inu to už raději nekomentovat.
 
A rada na závěr, pan ministr by si měl zopakovat pravidla RPG a uznat že i ti nejdokonalejší mohou chybovat. Že ano pane ministře!? A náměstkům by neuškodilo občas otevřít knihu HP.
 
S přáním brzkého uzdravení paní náměstkyně vaše Phoenix.
 
Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!