.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Naše výtisky

Nenechte se...

Vždy bylo ministerstvo čisté, upravené a dokonale vybané. Ale to bohužel NESTAČÍ! MK potřebuje lidi-AKTIVNÍ lidi, které práce na MK bude bavit a těšit. To však není zdaleka tak jednuduché. Ale jaké by to bylo ministerstvo s aktivními hráči, ale bez smrtijedů? Byla by to zábava? Každý den třídit korenspodenci ve své plně vybanevé kanceláři s návštěvou ve dveřích? O čem byste se s tou návštěvou bavili? Vidíte? Není to tak snadné pracovat na MK, bavit se s lidmi mimo MK, bojovat proti zlu, když není proti komu, nebo dokonce mluvit se samotným vedením MK.

Nebudu házet všechny hráče do jednoho pytle, pač by to byl potom nesmysl psát vůbec tento článek. Opět po všem velmi známým průšvihům kvůli oblíbené blokaci IP se s touto vymožeností opět setkáváme. Víte, ať mi klidně říkají, že budou blokovat jen v nejnutnějších případech, ale já si stejně myslim, že jednou příjde den a bude se toho pěkně hezky zneužívat a tím myslím to, že když někdo zkrátka přijde MK nepohodlný tak... Konec známe všichni! Není to jediný problém dnešního MK. Potkáváme se tu s dalšími.

Nebudu psát, že je to tak v každých případech, ale mě se to stalo a o totu záležitost se chci podělit i s Vámi. Byla jsem propuštěna z MK kvůli "neaktivnosti". Nevadí mi to, vůbec ne... Avšak, něco mi vadí a to je to, že MK neumí propustit zaměstanace, dokonce ne tak důležitého jako byl můj post. Musím uznat, že hned po mém propuštění byl na info. tabuli inzerát, že hledají náhradu za mne. Neustále mi chodí sovy od ředitelů ohledně jejich registrace. Nejprve jsem vše přeposílala, ale pak už mě to nějak nebavilo neodpovídala tomu ani moje mzda :D. Doteď mi vedení nedokázalo slušně odpovědět a navíc srozumitelně.

Nebudu, a to již přísahám, že zde naposledy zdělím mé starosti. Jak jste si mohli všimnout, DV zrovna nepsal moc článků. Proč? Jednoduchá odpověď. A tu říkám opravdu naposledy. NEMĚL O ČEM PSÁT!!! Vám snad přišlo na tomto MK něco zajímavého, něco co bych s radostí mohla vyzdvyhnout v článku v DV? Věřte tomu, že já jsem až moc aktivní hráčkou. Vždy když mi přišla nějaká sova ohledně registrace tak jí poslala. Ne, nevadí mi, že mne propustili, ale že napsali přímo až nevhodný důvod. A když mi pan Green psal, že počítá s moou budoucí spoluprácí, jednoduše jsem mu odpověděla: Ne, děkuji.

DV se tímto článkem stává OPRAVDU neaktivním a až přijde opět "revoluce" tak se možná vrátí zpět

Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!