.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Rozhovory

Rozhovor s Alchbretem Rownem- kadidátem na ministra kouzel

Boj o post ministra kouzel sílí, někdo použil zbraň, která se nazývá ochotnost, druhý zase zkusil sílu slibů. Já jsem se rozhodla udělat rozhovor s kandidátem Alchbretem Rownem, proč on? :D Ač sama nevím, přijde mi ze všech nejzajímavější. No, snad tento článek rozhodne o vašem hlase. 

  • V poslední kadidaci na ministra jste byl mezi kadidáty, ale nebyl jste zvolen, i přesto si myslíte, že volby můžete vyhrát?

 

 

A.R.-  No, tak v minulích volbách jsem kandidoval poprvé a jak jistě víte, nebyli to volby počestné.Já si myslím že mám menší nebo větší šanci uspět, přeci jen má úřadující vláda byla a nechci se nějak chlubit asi nejlepší a nejlíp fungující rozvíjející se a moderní a se stavilil jsem velice silný kabinet ze starých i nových kouzelníků.

  •  Jistě. Kdo si myslíte, že je Váš největší konkurent/ka?

 

A.R.- No tak, zatím z vybraných kandidátů to je asi stávající úřadující ministr a pak pokud bude kandidovat můj blízký a nejlepší přítel Prince - Lloyd, slečna Kingsley mě nijak neohrožuje...

 

  • A co Váš osobní život? Máte nějaké koníčky?

 

A.R.- Ano mám miluji hostorii, sbírání vzácných lektvarů, pak rád cetuji hlavně po mé rodné Skandinávii, kde mám i své sídlo.

 

  •  Koho by jste (tedy kromě sebe) z kadidujících dosadil na místo ministra?

 

 A.R.- Koho bych dosadil?No těžko říct, ze zkušeností, které znám a z jejich znalostí asi pana Prince - Lloyda

  • Hodně lidí je na mk neaktivních a přesto jsou v odborech zařazeny, i to byste chtěl pozměnit?

 

A.R.- Zajistě, ale myslím, že v momentáln době jsou všichni nově dosazeni aktivní, jen ti co tam zůstali původně ještě napsány na dveřích kanceláří, ale samozřejmě už jsme jednou dokázal sestavit plně aktivní ministerstvo, tak doufám ,že pokud budu zvolen tak se mi to podaří znova.

 

  • Post ministra znamená hodně aktivity to trochu ovlivní i Váš reálný život, i přesto do toho vstupujete s vírou. Co Vás naplňuje?

 

 

 A.R.- Co mě naplňuje? Touha změnit tohle zastaralé ministerstvo, touha zahodit pravěké metody a dát do toho trošku nových zákonů, více svobodnějšího projevu, předělat tuto ministerstvo k lepšímu, tak, aby na něm byli kouzelníci spokojeni. Do mého osobního života to zasáhne, to ano, ale nemá.

Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!