.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Rozhovory

Rozhovor s: Bora Rodriguez

Jistě všichni znáte příběh toho čestného a šarmantního muže, který byl vždy obklopen spoustou lidí, byl oporou bývalého Fénixova řádu a po odchodu S.Blacka také, víceméně, jeho vůdcem. V tomto rozhovoru s jednou z bývalých partnerek (zhrzených milenek) bývalého ministra jistě poznáte i stinné stránky života všemi (ne)oblíbeného mága Severuse Snapea.


Rita: Celým kouzelnickým světem před nedávnem otřásla informace, že Severus Snape ne příliš spořádaně ustoupil z Bradavic, za doprovodu notoricky známých smrtijedů Bellatrix Lestrangeové, Fenrira Šedohřbetého či R. Jak si tento jeho krok vykládáte vy?

Bora-Rodriguez: Jak Vám jistě neuniklo, milá Rito, tak jsem se za poslední dva roky většinou pohybovala mimo kouzelnický svět. Jistě, něco se ke mě dostalo, ale nebylo toho moc. Ovšem, na jednu stranu mne to překvapuje, ale na druhou stranu, proč ne? Každý z nás má svou temnou stránku.. Ani já, ani vy nejsme výjimka.. 

Rita: Jaký byl ve skutečnosti Váš vztah k Severusovi? Opravdu jste si říkali všechno a neměli před sebou žádné tajnosti?

Bora-Rodriguez: Jistě, v té době jsem ho velmi milovala.. **odmlčí se** Ovšem do té doby, než jsem byla podváděna. Takže ne, nedalo by se říci že jsme před sebou neměli tajnosti..

 Rita: Podváděna říkáte… takže jste  v  jeho životě nebyla jedinou ženou. Doslechla jsem se, že snad čekal dítě s jistou Jasmin Fly nebo že byl dokonce ženat s profesorkou lektvarů Teresou Leung, s kterou má taktéž potomka.. proč se tyto ženy tak záhadně vytratily?

Bora-Rodriguez: Těžko říci, možná ze stejného důvodu jako jsem se vytratila já.. Severus byl zajisté muž, který měl šarm a uměl milovat celým svým srdcem, ovšem někdy hold více než jednu ženu. Jistěže, Teresu si pamatuji, taková malá fňukalka co si tahala ratolesti a jestli se nemýlím, pak i se stejně ufňukaným Severusem i domácí mazlíčky na ministerstvo.

 Rita: Přejděme ještě k jeho nechvalnému návratu za Vy-víte-kým. Myslíte si, že by to dokázal slib, který dal před lety nynější vedoucí kabinetu ministra, N.W.P-L., když jí "hráblo" a měla v úmyslu pomstí svého syna Draca Malfoye tím, že vyhladí všechny smrtijedy?

Bora-Rodriguez: Nevím, co mezi těma dvěma bylo a jaký slib si dali. A taky nevím kdy přesně jí hráblo, počet jejích úmrtí a zmrtvých vstání dokazuje, že jí hrabe poměrně často..

 Rita: Myslíte si, že byla Snapova rezignace po bitvě proti Bartemiusi Skrkovi ml. opravdu nutná, zvláště, když přihlédneme ke ztrátám?

Bora-Rodriguez: Byly to těžké časy a Severus si byl jistě vědom toho, co dělá, měl k tomu určitě své důvody.

Rita:  Vraťme se k Vašemu vztahu. Byli jste v úzkém kontaktu již úctyhodnou dobu...neuvažovali jste tedy o svatbě, či o vlastních dědicích genů? Jako nevěstě by Vám to jistě moc slušelo, nemluvě o mateřství.

Bora-Rodriguez:  Ano, to jsme pravděpodobně uvažovali **odmlčí se.. opravdu to není téma na které ráda vzpomíná** Ovšem jak jste již zmínila slečnu Fly, měl velmi blízký vztah i s ní a já nejsem ten typ, co je ochoten se dělit..

Rita:  Setkala jste se někdy s nějakým členem exministrovy rodiny?

Bora-Rodriguez:  Jistě, ve Fénixově řádu jsme byli všichni více méně rodina. A se slečnou Fly a Leung jsme se vídaly na ministerstvu.

Rita:  Nepřipadalo Vám divné, že jste měla možnost vidět pouze tyto dvě dámy? Myslela jsem, nějaké členy nukleární rodiny…matku, otce nebo babičku. Všichni čtenáři si již jistě všimli, že ani Riddikulus by nestačil na bubáky z  jeho minulosti.

Bora-Rodriguez: Ne.. Severus nikdy o svých blízkých nemluvil, tudíž jsem nikdy netoužila je vidět.

 

Rita:  Je pravda, že jsme zde kvůli Snapovi, ale zajímaly by mne také jisté údaje o Vás. Zlatíčko, je snad pravda, že jste upírka? A pak, je zde také zpráva o Vaší smrti.. je jasné, že si tyto fakta si odporují.. který z nich je tedy je pravdivý?

Bora-Rodriguez: Ano, chladnější krev nejspíš mít budu, ovšem stalo se náhodou na jedné z mých cest. Bohužel, spousta věcí je nenavratná. A mrtvá? Denní věštec toho napíše mnoho, ovšem informace z druhé ruky nejsou mnohdy pravdivé, neboť jak jste si mohla všimnout mrtvá tedy rozhodně nejsem, jinak bych tu teď s vámi nebyla, že?

Rita: Má poslední otázka pro Vás: Proč jste se se Snapem rozešli, zvláště když vezmeme v potaz Vaše vlastní slova, cituji: Na otázku "kterou cestou tedy půjdeš", jste odpověděla "TOU NEJLEPŠÍ". Byla jste tedy tázána " jáká cesta to je?" a odpověděla jste "To je ta, kterou by jsem chtěla jít s tebou..."

Bora-Rodriguez: Všechno krásné jednou skončí. A vztah se Severusem není výjimkou. A to že jsem řekla, jo? **krátce se tiše zachichotá** Asi jsem hold byla mladá, hloupá a zaslepená láskou...

Drazí čtenáři, nezoufejte.  Já, já a zase já Vám slibujeme, že se budeme v minulosti šťourat i nadále.

 

Rita

Poslední komentáře
08.09.2012 17:44:19: Výtečný rozhovor smiley${1} Bora Rodriguez je někdo, kdo mi zde chybí opravdu nejvíce...smiley${1}
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!