.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Rozhovory

Rozhovor s: Chris Palmer

Denní Věštec a já, zase jenom já. Vám přinášíme rozhovor s mužem, který byl posledních pár týdnů ožehavým tématem všech kouzelníků. Chris Palmer, profesor létání školy Eu Hogwarts. Sympatický mladý muž, jehož modrým očím by podlehla nejedna fanynka famfrpálu. Sympaťák, na jehož hlavu ze všech stran padala obvinění z úmyslu smrtelně ublížit malému chlapci. A jak to tedy je? Přesvědčte se sami v našem rozhovoru.

Před nedávnem jste byl nařčen a i nadále jste podezříván z úmyslu zabít jednoho z vašich studentů. Existuje k tomuto podezření pádný důvod, nebo jsou to pouhé pomluvy zlých jazyků? 

Ano, důvody tu byly. Nejspíš jsem byl viděn se slečnou Bryanovskou, které jsem se pokoušel rozmlouvat studentovo zabití nebo plánovaný únos. Slečna Bryanovská mě do toho jaksi chtěla zatáhnout, chtěla, abych s ní spolupracoval, ovšem tam jsem si uvědomil, že je něco špatně

Takže nepopíráte, že jste byl s tou ženou v kontaktu. Znal jste důvěrně její plány a úmysly?

Ano, byla to rodinná přítelkyně, ale neznal jsem všechny její plány...Mám dojem, že jsem byl pouze její loutka, se kterou manipulovala tak, jak se jí zlíbilo...Předcházela si nás všemi pěknými slůvky...Spálil jsem pár mostů kvůli ní a mrzí mne to...

Takže jste se stal obětí v jejím ďábelském plánu zbavit chlapce života. A sám jste nikdy vůči chlapci nepocítil zášť, či chuť mu jakkoliv fyzicky ublížit?

 U Merlina ano! Já bych ho nikdy nezabil, ani vlásek bych mu nezkřivil a oni tomu věří?! Oni tomu věří?!

Věří tomu na základě řečí ženy, která na Vás zřejmě dlouhodobě působila. Cítil jste se někdy omámen, jako například pod kletbou Imperius?

Ne to ne...Jsem jen důvěřivý hlupák, který vlastně neudělal absolutně nic a přitom údajně všechno...Víte, jaké to bylo, když se mě můj přítel Dan Wolf přišel zeptat, čemu má věřit? Víte, jaké to je, když o Vás někdo pochybuje a Vy se nemůžete bránit?

Samozřejmě to pro Vás muselo být nepříjemné.Chtěl byste našim čtenářům ještě k této situaci něco sdělit, vzkázat jim něco, nebo snad konkrétně ženě, která využila Vaší důvěry?

Slečně Bryanovské nic, čtenářům snad jen to, že jsem naprosto slušný člověk, který miluje svou ženu a rozhodně nebude vraždit či unášet studenty. Mladý pan Wolf je skvělý student, kterého bych bránil svým vlastním tělem, ostatně jako všechny studenty.

Děkuji Vám za rozhovor

Poslední komentáře
26.11.2013 13:51:34: Myslím, že tohle je pěkně napsaný rozhovor. Hlavně očištuje pana Palmera od pomluv.
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!