.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Rozhovory

Rozhovor s ex ministrem, náměstkem ministryně: Alchbretem Rownem

Alchbret Rown - známá osobnost pro ministerstvo. Pan Rown tam pracoval jako vedoucí odboru, kde se vypracoval až na ministra kouzel - dnes již bývalý. Aktuálně zastává funkci náměstka ministryně a pod palcem má bezpečnost kouzelnické společnosti. Je znám i pod svými bulvárními výstřelky a v neposlední řadě je ženat s paní Drusillou Barday Rown. 

1. Myslíš si, že úroveň hry stoupla i za tak krátkou dobu po tvém odchodu?
No, tak nějaký posun tam je, ale když se podívám na aktivitu pracovníků ministerstva, když si vezmu, že si někteří vedoucí stěžují, že nemají co dělat a práce je nebaví, nebo že skoro měsíc není určitá osoba schopná sestavit rozpis pro bystrozory, který zabere 5 minut a jen ho odešlete, tak zase takový posun to není, ale tak musíme si uvědomit, že už to nikdy nebude jak si někteří myslí, jako, před těmi lety, aktivita na chatech sice stoupla, což je velmi pozitivní, ale měla by být teď, ale především zvednuta aktivita i v hlavním centru dění a to je Ministerstvo kouzel.


3. Jak jsou na tom podle tvého názoru smrtijedi?
Tak smrtijedi byli na tom, vždycky líp než bystrozoři a vždycky na světě byli , ať už se moc neukazovali, nebo ruinovali celé ministerstvo, bude to asi i tím, že nemají takovou zodpovědnost jako bystrozorové, kteří musí chránit životy nás všech a naši bezpečnost, a není jejím povoláním toulání se po nocích lesem, zabíjení, nebo posedávání v hostinci. 
A jak jsou na tom, nemůžu posoudit, nejsem jejich vůdce ani stoupenec a kolik je jich, jak jsou na tom říct nemůžu.

4. Aktivita bystrozorů je čím dále častějším tématem, je vedení MK rozhodnuto navrátit bystrozorům sílu?
Ministerstvo nikdy bystrozorům sílu nevzalo, sílu si berou oni sami tím, jak nic nedělají a flákají se v kancelářích, nebo v nejhorším, žádní na MK nejsou. Ovšem jako náměstek pro bezpečnost MK, mám plány zrekonstruovat celý odbor, sehnat nové síly a sestavit silný a aktivní tým, který by byl štítem proti smrtijedům.


6. Za uplynulé dva měsíce přibylo hodně škol. Připravuje MK s nimi nějaké akce?
Tak samozřejmě za nové školy jsme rádi, ačkoliv to vždy byla výhoda škol, a né MK, že jsou pod MK, myslím si, že akce určitě budou a MK využije příležitosti, jak už bylo na schůzích vedení řečeno, k pořádání ohnivého poháru.

7. Přednedávnem byli ve vedení 3 posty, dnes pana Gardéreho najdeme na odboru pro kouzelnickou spolupráci. Jaký je důvod jeho odchodu?
Ano, tuto rozhodnutí jsem učinil sám po konzultaci s panem Gardérem, připadalo mi vždycky a připadat bude, aby byli více jak dva náměstci, sám pan Gardére uznal, že nemá nic moc na práci a na odboru pro kouzelnickou spolupráci, si myslím i více využije své kompetence pro školství a bude mít lepší prostor pro spolupráci se školy a jejich vedením

8. Jste teď momentálně s aktivitou hráčů v hostincích a na MK spokojen?
Ano jsem, aktivita je dostačující a osobně si myslím, že lepší výsledek se ani v současnosti očekávat nedal, tudíž nemám co bych vytknul, v hostincích bývá opět plno a to je pro mě uspokojující.

9. Preferujete více aktivitu vedení nebo aktivitu hráčů?
Aktivitu vedení beru jako samozřejmost, stejně tak jako aktivitu hráčů, i když bez aktivního vedení by nebylo aktivních hráčů, proto si myslím, že preferovat to, nebo to je holý nesmysl.

10. Chtěl bys na závěr něco čtenářům vzkázat?
No, že doufám, že si dobře početli, budou dále číst váš tisk a sledovat dění na MK, o kterém je tento deník pravidelně informuje a pokud mají sami nějaké otázky či dotazy, naleznou mě v mé kanceláři, nebo mohou zaslat sovu.
Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!