.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Rozhovory

Rozhovor s novým ministrem, nástupcem slečny Kingsley: Alchbretem Rownem

Dnes jsem se rozhodla udělat rozhovor se všem jistě známým Alchbretem Rownem, který je momentálně ministr kouzel a rozhodl se mi objasnit jisté nesrovnalosti se spojením ministerstev a budoucích plánů jako takových. 


Vzhledem k tomu, že došlo ke spojení Ministerstev, tak bych se ráda zeptala jaký post, nebo kam bude zařazena např. slečna de Lamorans, která na svém MK vykonávala nejvyšší funkci. 

Na to je jendiná odpověď. Slečna de Lamorans odešla z ministerstva a nechce se zatím vrátit, jestli se vrátí, nevím, možné je, že se nevrátí, ale jsem s ní v kontaktu a moji nabídku, dělat třetí náměstkyni odmítla. 

Chystají se na MK nějaké změny? 

Byl obnoven ministerský občasník. Lucienn L. Black sepsala a obnovila pravdila a zákony MK, včetně zákonů o viteálech, obnovil jsem pro dobro nás všech měsíční výplatní listiny...atd 

Byli všechny školi z ministerstva slečny de Lamorans schopny přestoupit k Vám? 

Ano školy přestoupili, myslím si bez námitek, ještě nejsem ze vším zcela seznámen, jsem ve funkci krátce a už je toho na zařizování až, až, čili nemůžu být u všeho a školství je priorita 1. náměstkyně ministra - Violety Kingsley. 

Co si myslíš, že je největší výhra spojením mk? 

Tak hlavně to, že už dvě skupiny bezvýznamě na sebe neútočí, ale spojí se dohromady a konečně jako jeden celek může opět vybudovat silné Ministerstvo, protože jedno a druhé ministerstvo, opravdu nemá smysl, protože to jendo bude mít vždy něčím navrh než to druhé a naopak... 

Můžeš teď říci, že máte aktivní smrtijedy? 

Tak nemá je samozřejmě Ministerstvo, ale Pán zla...Ano, je to tak Pán zla se vrátil v plné síle a má si myslím celkem dost sil nato, aby zaútočil... 

Chystá ministerstvo nějaké akce, kterých by se mohli zúčastnit i prostá veřejnost? 

Tak v pátek se konal starostolec, jehož aktivní zůčastnění mě překvapilo a potěšilo a ve vedení MK bohužel ještě nedošlo na body, jako jsou akce pro veřejnost, nicméně je to dobrá připomínka a určitě něco takového uděláme.. 


Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!