.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Rozhovory

Rozhovor s pořadatelkou sešlosti

Zcela nevinně znějící pozvánka a tak to zřejmě mělo být, jenže…

Když jsem se od své kolegyně Molly Malfoy dozvěděla o zdrcující události, nemohla jsem uvěřit vlastním uším, především proto, že o zbývajících hostech zatím nebylo nic známo. Proto jsem si pro Vás čtenáři připravila rozhovor s pořadatelkou celé akce - Lucienn Lescöt Black. Přichází oděna v smuteční róbě s tváří do poslední chvíle skrytou za sluneční brýle.

 

Velmi si cením toho, že jste přijala mé pozvání k rozhovoru i v těchto nešťastných časech. Z jakého důvodu jste se rozhodla organizovat „sešlost" a proč právě Bedford Falls?

Jak již název akce napovídá, šlo především o to, aby si kouzelníci našli zlomek svého času a sešli se na jednom místě. Svůj účel to splnilo, potkala jsem tam spoustu známých tváří, ale i ty , které jsem neznala vůbec. A proč právě Bedford Falls? Jsme téměř uprostřed letního období a proč se nezchladit v zimním městečku?

Jenže ne všechno šlo zřejmě podle představ, můžete nám přiblížit co se stalo z Vašeho pohledu?

Popravdě mi celou dobu unikalo o co vlastně jde. Myslím, že i zbytku osazenstva, které se bavilo nerušeně dále. Tedy do té doby, než nám všem nad hlavou létaly zakázané kletby a později i strop, který se řítil k zemi.

Byli ranění?

Naštěstí se stihli všichni včas přemístit. Merlinovi žel, útok byl bezpochybně cílený. Přestože jsem z nastalého chaosu byla víceméně zmatena, neuniklo mi, že kletby, jež se nepromíjejí měly pouze jeden a ten samý cíl. Ten večer byl plný překvapení a nečekaných zvratů…

Poradila byste něco našim čtenářům?

Aby zůstali silní, obzvláště pozůstalí Atreimuse. A tak jako jsem radila již několikrát. Nepřeceňovat své síly. Lépe živý zbabělec, než mrtvý hrdina.

Děkuji za rozhovor

Vaše Caitline

Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!