.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Rozhovory

Rozhovor s Raxanou Anne Blackíáui

Zabádala jsem hluboko v tajemném Roseriveru, až jsem našla osobu, která je sama jeho hraběnkou, která Roseriver vede… Prozatím je vám možná málo známá, ale určitě o ní ještě všichni uslyšíme. Roxana Black také pracuje jako profesorka a zástupkyně ředitelky na škole v Bradavicích (harry-bradavice.webnode.cz). Tady jsem připravila krátký rozhovor:

Ahoj Roxano! Jako první bod našeho rozhovoru o sobě něco řekni, prosím! J Naši čtenáři tě nemusí znát, což může být jedna z osudových chyb, které v životě udělali!

Hm... Tak fajn... Ale nebude se ti to líbit.*Usměje se.* Narodila jsem se v roce 1980 v Londýně a vyrostla jsem jako sirotek. V Bradavicích jsem studovala v Havraspáru. V patnácti jsem se dozvěděla pravdu o své rodině - těžko říct, jestli má původní představa byla horší nebo ne. Někdy po roce 1997 jsem se přestěhovala do Roseriveru, a tam se všechno změnilo. Vdala jsem se, mám rodinu...

A teď k tvému životnímu dílu – Roseriveru. Každý den pozoruji, jak komunikuješ s obyvateli a rofermuješ toto prastaré město - Co hodláš s Roseriverem udělat?

Co asi? Hodlám ho vést tak jako dosud, starat se o své obyvatele a vést ho kupředu. Pokouším se uklidnit poslední dobou velice napjatou situaci mezi národy. Chci dovést celý Roseriver do dvacátého prvního století. Některé způsoby kouzelníků jsou zastaralé a bylo by vhodné je změnit.

Ještě se akorát zeptám, hodláš se někdy usmířit s okolním světem a popřípadě chodit na jejich pozvání na plesy a podobné akce? Můžeme tě někde mimo Roseriver a Bradavice vidět?

Okolní svět nerespektoval můj Roseriver, jeho kulturu, zvyklosti a pravidla. Dokud s tímto nezačne, nebudu se moci účastnit vnějších akcí. Roseriver je zvláštní místo, napůl mimo čas a prostor. Ti, kteří to nechápou, mě nenávidí, nebo se mi posmívají. A to nemám v úmyslu snášet.

To je moc zajímavé… Slyšela jsem, že máš problémy s MK, co bys pro ně řekla tady, k nám do DV?

Kdysi jsem byla dokonce vedoucí jednoho odboru. Překvapilo mě, jak dlouho trvá, než se nějaký problém na MK vyřeší, pokud tedy vůbec. Navíc, několikrát mě "převeleli" z odboru na odbor, a o všem jsem se dozvěděla až po akci. Znechutila mě "volební kampaň" obou ministerstev, které se postupem času, pokud jsem pochopila, sloučily v jedno... Nevím, nechce se mi o nich moc mluvit.

Jsi vdaná, jak pokračuje vztah tvé rodiny? Jak se vyvíjí vaše manželství a dítě?

No, tak jak to říct... Dane, můj manžel - nevím, jestli jsi byla taky jednou z těch napálených, kteří skočili na to jeho jméno, ale jmenuje se Daniel, ne Harry - je pozorný a milý, ale občas... no, někdy je docela slušně na zabití. Malá Aurelie ještě nemá ani rok, ale je hrozně chytrá, a všechno ji zajímá... Je to úžasné dítě... Ale, která matka by své děťátko nevychvalovala, že?

Chceš vzkázat něco našim čtenářům?

V Roseriveru je stále dost místa, pro všechny. Přijmu vás do svého města - pokud vy přijmete mne!

Tak to byl rozhovor s hraběnkou Roxanou, více článků pro vás chystám! 

Anne Marietta Granger, redaktorka

Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!