.

Vítejte v redakci novin Denního věštce!

Nový článek

Kolik kouzelníků nás již navštívilo (13.7.2011)

Počet přítomných kouzelníků

Naše výtisky

RPG Harry Pottera by mělo být přejmenováno?!

Napsal/a- Phoenix

 

 

K úvodu tohoto článku, vám musím klást otázky. Proč naše RPG nese název Harryho Poterra? A proč my, hráči jej tolik zbožňujeme? Odpověď je zcela jasná. Chceme se stát součástí světa vytvořeného paní Rowlingovou.

Ovšem to co se dočítám během posledních dnů, se ani špetkou nepodobá této idylce.

 

 Na to že se zde zapojují postavy s poupravenými schopnosti z upířího deníku, stmívání a jiných módních výstřelků, jsme si již všichni zvykli, ale v poslední době se zde objevují příspěvky, které se ani špetkou nepodobají RPG s tématikou Harryho Pottera. O to smutnější je fakt že tyto slátaniny šíří samotný pan ministr.

 

A o co se tedy přesněji jedná? Po odhodlání si pročíst poměrně rozsáhlé romány pana ministra v kanceláři prvního náměstka zjišťuji, že náš ministr se ocitá v jiné dimenzi než mi ostatní.

Vzhledem k rozsáhlosti ministrova příspěvku si dovolím uvést pouze krátký úryvek. Ovšem celý příspěvek naleznete už ve zmiňované kanceláři pana náměstka.

 

„starodavna magie lasky...dvě srdce to spoji a proplete,s tim souvisi to,proč ta laska může vlit kouzelnikovi silu,ochranu,cokoli magickeho...poskutne mu to skrze to pouto svym srdcem druhy učastnik pouta...genialni a prosté...“

„a Black tu svou posilil skrze ubliženi na lasce....velmi krute a pro černpu magii mocné...*povi temně* on vskutku čerpal tu moc,kterou mu pouto dávalo,avšak sam nedaval nic...*opět se napije a pokračuje tiše* což vtysětluje dvě věci ,n ktere ses mne ptal i ty jednou..co se s Ciss děje a mně s čim jsem mel v podobě nemoci tu čest ja když jsem ji lečil cely rok..a potvrzuje to i to,že když byla v me přitomnosti,tak silila a sili,kvuli mašemu poutu...“

 

No po prokousání těmito větami, mi na mysl dopadá otázka. Stále je to Harry Potter? Nebo se snad pan ministr pomát? Já osobně jsem nic podobného v knize nenašla, a pokud je to pokus o napodobení mateřské lásky Harryho Pottera a jeho matky Lilly, trochu se to nezdařilo, pane ministře!

 

Ke konci snad jen návrh pro pana ministra, přeškrtnou název „RPG Harryho Pottera“ a nahradit jej „RPG Lloyda“

 

 

 

 

Žádné komentáře
 
V případě dotazů, námitek či podnětů se obracejte na sovu redakce!